Duelcity
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Duelcity

Duellocuların Adresi...

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir

YazarMesaj
Raviel
Admin
Admin
Raviel

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Empty
MesajKonu: yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir   yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir EmptyPtsi Ocak 19, 2009 9:14 pm

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Th_pack
Yu-Gi-Oh! Limited Edition 14

Fiyat: 500 Yen
Çıkış Tarihi: ?/2008

4 kart

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Th_001

LE14-JP001
Genesic Dragon 「創世竜」
LIGHT (ışık)/Dragon (ejder) - Effect/6/2200/1800

Alıntı :
Effect:
Başlangıç turunda elinizden 1 dragon (ejder) tipi canavarı mezara yollayıp. mezarınızdaki 1 dragon (ejder) tipi canavarı elinize ekleyebilirsiniz. Bu Kart Sahanızdan Mezara gonderilirse mezarınızdaki bütün dragon (ejder) tipi canavarları destenize ekleyebilirsiniz
bence fena 1 kart değil ama her kart gibi bununda kotu yanları var notum: 3.5/5

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Th_002

LE14-JP002
Elemental Hero Ice Edge 「E・HERO アイスエッジ」
WATER (su) /Warrior (savaşçı) - Effect/3/800/900

Alıntı :
Effect:
Ana aşamanızda Bu efecti 1 kart mezara gondererek çalıştırın. Bu Kart Bu tur boyunca rakibinizin yaşam puanlarına direk saldırabilir. Bu kart rakibinize yaşam puanı hasarı verdiyse. rakibinizin 1 buyu veya tuzak kartını yok edin.
Bence çok guzel bir kart ama elimizden 1 kart atmamız gerekiyor :s o yuzden notum: 4/5

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Th_003

Exclamation yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir - Dün, 06:09 AM

Yu-Gi-Oh! Limited Edition 14

Price: 500 Yen (incl tax) + Subscription Stamp etc.
Subscription Deadline: ?/2008

- 4 cards

LE14-JP001
Genesic Dragon 「創世竜」
LIGHT (ışık)/Dragon (ejder) - Effect/6/2200/1800
Başlangıç turunda elinizden 1 dragon (ejder) tipi canavarı mezara yollayıp. mezarınızdaki 1 dragon (ejder) tipi canavarı elinize ekleyebilirsiniz. Bu Kart Sahanızdan Mezara gonderilirse mezarınızdaki bütün dragon (ejder) tipi canavarları destenize ekleyebilirsiniz

bence fena 1 kart değil ama her kart gibi bununda kotu yanları var notum: 3.5/5

LE14-JP002
Elemental Hero Ice Edge 「E・HERO アイスエッジ」
WATER (su) /Warrior (savaşçı) - Effect/3/800/900
Ana aşamanızda Bu efecti 1 kart mezara gondererek çalıştırın. Bu Kart Bu tur boyunca rakibinizin yaşam puanlarına direk saldırabilir. Bu kart rakibinize yaşam puanı hasarı verdiyse. rakibinizin 1 buyu veya tuzak kartını yok edin.

Bence çok guzel bir kart ama elimizden 1 kart atmamız gerekiyor :s o yuzden notum: 4/5

LE14-JP003
Ice Queen 「氷の女王」
WATER (su) /Spellcaster (büyücü) - Effect/8/2900/2100
Alıntı :

Effect:
Bu kart mezarlıktan sahanıza oynanamaz. Bu kart sahanızdan yok edilip mezarınıza giderse, Ve eğer sahanızda 3 ve fazla spellcaster (büyücü) tipi canavar varsa. mezarınızdan 1 büyü kartını elinize ekleyebilirsiniz.

bence guzel bir kart ama sahamızda 3 tane spellcaster bulundurmamız biraz vakit alıp zorlayabilir o yuzden notum: 3/5

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Th_004

LE14-JP004
Shutendouji 「酒呑童子」
EARTH (dünya) /Undead (ölümsüz) - Effect/4/1500/800
Alıntı :

Effect:
Ana aşamanızda aşağıdaki efectlerden 1 tanesini çalıştırabilirsiniz.
- sahadan 2 zombie (zombi) tpi canavarı mezara atıp destenizden 1 kart çekebilirsiniz..
- oyundan çıkarılan 1 zombie (zombi) tipi canavarı destenizin en ustuna koyabilirsiniz.

Bence Zombie (zombi) destesi olanların çok işine yarar. ve effectleride gayet iyi notum: 4/5

arkadaşlar bu kartların çevirisi tumden bana aittir daha baksanız bu kartlar kartarsivinde bile yok yani kısaca emeğe saygı...
http://duelcity.yetkinforum.com
Raviel
Admin
Admin
Raviel

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir Empty
MesajKonu: Geri: yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir   yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir EmptyPtsi Ocak 19, 2009 9:15 pm

Arkadaşlar Galiba Undead (Ölümsüz) tipi canavarlar yeni çıktı çunku bu tanıtımı yapana kadar boyle bir kart gormemiştim. (son karta bakarsanız tipi Undead (ölumsuz) )
http://duelcity.yetkinforum.com

yugioh limited editon 14 !!! çeviri tüm bana aittir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yu-Gi-Oh! Limited Edition 13 !!! (çeviri bana aittir)
» Yugioh Limited Editon 12 !!!!
» Yugioh'un Tüm bölümleri
» Yugioh Gx Tüm Bölümler
» Yugioh Tr İşte Yugiohun Gerçek Yüzü